Výchovný koncert orchestra Iuvenalis

vychovny_koncert (1).jpg

Sláčikový orchester Musica Iuvenalis v spolupráci s Konzervatóriom na Timonovej ulici v Košiciach si pre našich žiakov pripravili na Deň detí výchovný koncert. Spoločne sa predstavili v krátkej jednoaktovej opere W.A.Mozarta Bastien a Bastienka. Do samotného deja sa zapojili aj naši žiaci, ktorým sa účinkovanie po boku konzervatoristov veľmi páčilo. Počas koncertu sa žiaci viac oboznámili s operou, spontánne sa zapájali do dialógov hlavných postáv, čím si získali sympatie v radoch spevákov i muzikantov :-).

vychovny_koncert (12).jpg vychovny_koncert (11).jpg vychovny_koncert (9).jpg
vychovny_koncert (10).jpg vychovny_koncert (8).jpg vychovny_koncert (7).jpg
vychovny_koncert (6).jpg vychovny_koncert (5).jpg vychovny_koncert (3).jpg
vychovny_koncert (2).jpg vychovny_koncert (4).jpg vychovny_koncert (1).jpg