Ukončenie športovo-pohybového a plaveckého krúžku

Delna (20).jpg

Aquapark Delňa obsadený našimi žiakmi! Presne toto sa stalo 06.06.2017, keď cca 30 detí z našej školy - z plaveckého a športovo-pohybového krúžku docestovalo do Prešova do Aquaparku. Tam sme mali posledný krúžok, kde sme odovzdávali medaily za dochádzku, prekonanie seba samého, za správanie sa na krúžku počas celého roka a v neposlednom rade za preteky priamo na mieste diania. A kto tieto medaily získal?

Zo športovo- pohybového krúžku si za celý rok odniesol bronzovú medailu Maroško Fabián 4.A, striebro si odniesla Veronika Kandrová 1.B a zlatú medailu si odniesla Miška Majerčáková 5.A.

Z plaveckého krúžku si v kategórii dochádzka odniesli bronzové medaily Simonka Sirková 3.B a Tamarka Terebová 2.A. Striebro si odniesla Mirka Majerčáková 5.A a Tobiáš Tereba 4.A. No a zlato za dochádzku, ani jeden vynechaný krúžok, si odniesol Timotej Tereba 6.A.

V rámci plaveckého krúžku bola zvlášť hodnotená kategória prekonanie samého  seba,zlepšenie sa, poslúchanie na bazéne a snaha a účasť na plaveckých súťažiach. Tu si bronzové medaily odniesli: Saška Sisáková 3.A, Simonka Sirková 3.B a Julka Nemtušiaková 1.A. Strieborné medaily získali Sabínka Lovazsová 3.B a Mirka Majerčáková 5.A no a zlato si odniesli Tamarka Terebová 2.A a Dorotka Paľovčíková 4.A.

No a v pretekoch, ktoré sa konali 06.06.2017 na Aquaparku Delňa,si v rámci druhého stupňa odniesol Filip Schuller 6.A, striebro si odniesla Dorotka Paľovčíková 4.A a zlato si vyplávala Mirka Majerčáková 5.A. V rámci prvého stupňa si bronz odniesol Samko Balogh 3.B, striebro si chytila Tamarka Terebová 2.A a zlato si vyplávala Saška Sisáková 3.A.

Každý účastník športovo-pohybového a plaveckého krúžku si odniesol diplom za účasť. Už teraz sa tešíme na budúci rok.

Delna (21).jpg Delna (20).jpg Delna (17).jpg
Delna (8).jpg Delna (16).jpg Delna (18).jpg
Delna (19).jpg Delna (22).jpg Delna (14).jpg
Delna (15).jpg Delna (13).jpg Delna (12).jpg
Delna (11).jpg Delna (9).jpg Delna (10).jpg
Športovo_pohybovy (2).jpg Delna (6).jpg Delna (24).jpg
Delna (3).jpg Delna (25).jpg Delna (23).jpg
Delna (1).jpg Delna (7).jpg Delna (5).jpg
Delna (4).jpg Delna (2).jpg Delna (1).jpg