Elektronická prihláška pre budúcich prvákov

Vážení rodičia,

blíži sa termín zápisu Vašich detí do prvého ročníka na základnú školu. Sme radi, že ste si vybrali práve našu školu.

Ponúkame Vám možnosť prihlásiť dieťa do 1. ročníka formou elektronickej prihlášky. Údaje  z nej budú zadané do informačného systému školy. Veríme, že oceníte tento moderný spôsob, ktorý Vám zaberie maximálne 10 minút v pohodlí domova. Údaje píšte aj s diakritikou (mäkčene, dĺžne).

Všetky údaje, ktoré zadáte, podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov (v texte prihlášky).

Po vyplnení elektronickej prihlášky Vás budeme kontaktovať a informovať o ďalšom postupe vzhľadom na aktuálne pandemické opatrenia.

Ak Vám Vaše technické možnosti nedovoľujú vyplniť elektronickú prihlášku, je možné zapísať dieťa i osobne v priestoroch školy pri dodržaní všetkých epidemiologicko-hygienických opatrení. Ak máte záujem prísť zapísať dieťa osobne, prosím, oznámte to:

telefonicky na čísle 0910 842 969 

alebo e-mailom na zastupkynaskolagorazd@gmail.com 

a dohodneme presný termín a čas.

Tešíme sa na Vás!